Innovation of tomorrow is the idea of today

Przedstawiamy naszą odpowiedź na potrzeby młodych innowatorów związane z brakiem wiedzy dotyczącej wdrażania innowacji i komercjalizacji swoich pomysłów. W ramach Innovations Academy przeprowadzamy inspirujące wywiady z przedstawicielami rynku MedTech, publikujemy artykuły i materiały wideo poruszające kluczowe zagadnienia z zakresu transferu technologii i rozwijania własnego przedsiębiorstwa, a także organizujemy warsztaty rozwijające umiejętności i kompetencje przydatne (nie tylko!) w branży MedTech. Zapraszamy!

Uczestnicy MedBiz Innovations Program zadeklarowali w ankiecie ewaluacyjnej niski poziom wiedzy dotyczący wdrażania innowacji i transferu technologii przed przystąpieniem do programu. Jedynie 15% ankietowanych oceniło swoją wiedzę jako dobrą lub bardzo dobrą. Materiały umożliwiające podnoszenie kompetencji w wyżej wymienionych obszarach są w naszej ocenie trudno dostępne. Zadaniem Innovations Academy jest dostarczanie wysokiej jakości wiedzy z zakresu wdrażania innowacji i transferu technologii w łatwo przyswajalnej formie, a w konsekwencji także wspieranie rozwoju innowacyjności wśród młodych w Polsce.

Jak to realizujemy?

W ramach Innovations Academy podejmujemy się następujących działań:

Wywiady MedBiz Innovations Academy

Wywiady

Eksperci i praktycy rynku MedTech są najlepszym źródłem inspiracji dla młodych osób, które zaczynają lub dopiero rozważają karierę w tym sektorze. Celem wywiadów jest przedstawienie różnorodności działań podejmowanych w ochronie zdrowia i branżach pokrewnych. Daj się zainspirować, jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie tu coś dla siebie!

Czytaj dalej!

Materiały edukacyjne

W szybko zmieniającym się świecie niezwykle ważne jest ciągłe aktualizowanie posiadanej wiedzy – szczególnie, jeśli waszym celem jest komercjalizacja innowacyjnego pomysłu! Publikowane przez nas artykuły i filmy mają za zadanie zwiększać kompetencje wszystkich zainteresowanych rozwojem własnej inicjatywy. Tutaj macie okazję uzupełnić swoją wiedzę z zakresu transferu technologii, pozyskiwania finansowania, tworzenia zespołu, ochrony własności intelektualnej i wiele innych!

Czytaj dalej!
Warsztaty MedBiz Innovations Academy

Warsztaty

Skuteczne działanie na rynku wymaga stałego nabywania nowych kompetencji. Innovations Academy zajmuje się organizacją warsztatów prowadzonych przez członków organizacji oraz przedstawicieli naszych partnerów. Warsztaty mają na celu zarówno podniesienie kompetencji miękkich – jak przygotowanie prezentacji czy pitch decku, jak i twardych – jak pozyskiwanie inwestorów czy kreowanie innowacji. Organizujemy warsztaty w języku polskim i angielskim.

Czytaj dalej!

Nasi Eksperci

Współpracujemy z wieloma ekspertami, a także sympatykami biznesu. Poznaj kilku z nich:

Krzysztof Dadura

Krzysztof Dadura

OMD Poland

Grzegorz Dadas

Grzegorz Dadas

Investin

Jakub Erdman

Jakub Erdman

Bastion Group

Marcin Tchórzewski

Marcin Tchórzewski

Coders Lab

Małgorzata Ligas

Małgorzata Ligas

Incabi

Tomasz Pilewicz

Tomasz Pilewicz

Philips