Miło Cię widzieć na Innovations Platform!

Właśnie pracujemy nad
niezwykłą platformą

Cieszymy się, że chcesz dołączyć do naszej społeczności i wziąć udział w tej niezwykłej przygodzie! Rejestracja na tegoroczny program mentoringowy MedBiz Innovations Program 2021 została zakończona. Na przyszłoroczną edycję MedBiz Innovations 2022 zarejestrujesz się przy pomocy naszej platformy Innovations Platfrom. Prace nad nią nadal trwają, a MedBiz Innovations już w tym roku zapewni Ci skuteczne narzędzie wspomagające realizację i wdrażanie na rynek Twoich projektów! Widzimy się na Innovations Platform! Chcesz być na bieżąco? Powiadomimy Cię o starcie!

Wiesz już co i jak? Wróć na stronę główną.


Start za

Zaczeliśmy odliczanie do przyszłości.

Celem powstającej platformy jest wspieranie całorocznej współpracy między studentami, kołami naukowymi, a biznesem na poziomie krajowym i międzynarodowym. Jej zadaniem jest stanowić most pomiędzy różnymi sektorami - w tym sektorem naukowym, medycznym, technologicznymi i biznesowym - początkowo na szczeblu studenckim, a w przyszłości także szczeblu pracowników uniwersyteckich, inwestorów i przedsiębiorców. Stosując porównanie, niniejszą platformę można scharakteryzować jako stronę e-commerce dla projektów studenckich skierowanych na komercjalizację.

W odniesieniu do MedBiz Innovations Program, platforma pozwoli na bardziej skuteczne łączenie ze sobą uczestników i promowanie wydarzeń naszych partnerów. Dodatkowo, dzięki opracowywanej przez nas bazie wiedzy, zapewnimy możliwość rozwoju każdemu użytkownikowi w zakresie transferu technologii, na każdym etapie rozwoju technologicznego projektu, a także kompetencji miękkich potrzebnych do prowadzenia badań naukowych, czy prac rozwojowych.

Wizualizacja

Odwiedź nas

ul. Okrąg 8/10
00-407 Warszawa
Polska

Znajdziesz nas tutaj